Vain viitteeksi
| Osa numero | MC9S08DZ16MLC |
| LIXINC Part # | MC9S08DZ16MLC |
| Valmistaja | NXP Semiconductors |
| Kategoria | integroidut piirit › sulautetut - mikro-ohjaimet |
| Kuvaus | IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32LQFP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | MC9S08DZ16MLC PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | MC9S08DZ16MLC |
| Brändi: | NXP Semiconductors |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | sulautetut - mikro-ohjaimet |
| Valmistaja: | NXP Semiconductors |
| sarja: | S08 |
| paketti: | Tray |
| osan tila: | Obsolete |
| ydinprosessori: | S08 |
| ytimen koko: | 8-Bit |
| nopeus: | 40MHz |
| liitettävyyttä: | CANbus, I²C, LINbus, SCI, SPI |
| oheislaitteet: | LVD, POR, PWM, WDT |
| i/o:n määrä: | 25 |
| ohjelman muistin koko: | 16KB (16K x 8) |
| ohjelmamuistityyppi: | FLASH |
| eeprom koko: | 512 x 8 |
| pässin koko: | 1K x 8 |
| jännite - syöttö (vcc/vdd): | 2.7V ~ 5.5V |
| datamuuntimet: | A/D 10x12b |
| oskillaattorityyppi: | External |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 32-LQFP |
| toimittajan laitepaketti: | 32-LQFP (7x7) |
| PIC16C432-E/P | IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 20DIP | 821 Lisää tilauksesta |
|
| UPD70F3820GB-GAH-AX | IC MCU 32BIT 16KB FLASH 48QFN | 942 Lisää tilauksesta |
|
| R5F104LDDFB#50 | IC MCU 16BIT 48KB FLASH 64LQFP | 931 Lisää tilauksesta |
|
| SST89E54RDA-40-C-PIE | IC MCU 8BIT 24KB FLASH 40PDIL | 957 Lisää tilauksesta |
|
| MB91213APMC-GS-175K5E1 | IC MCU 32BIT 544KB MROM 144LQFP | 880 Lisää tilauksesta |
|
| PIC16C57-10/SS | IC MCU 8BIT 3KB OTP 28SSOP | 941 Lisää tilauksesta |
|
| AT89LP428-20MH | IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32VQFN | 844 Lisää tilauksesta |
|
| S912ZVML32F1WKHR | IC MCU 16BIT 32KB FLASH 64LQFP | 878 Lisää tilauksesta |
|
| MB90923NCSPMC-G-012E1 | IC MCU 16BIT 384KB MROM 120LQFP | 923 Lisää tilauksesta |
|
| PIC16C62AT-20I/SO | IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 28SOIC | 939 Lisää tilauksesta |
|
| ATMEGA88-20AI | IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32TQFP | 932 Lisää tilauksesta |
|
| R5F36406CDXXXFB#30 | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100PLQF | 984 Lisää tilauksesta |
|
| LM3S8538-IBZ50-A2T | IC MCU 32BIT 96KB FLASH 108BGA | 831 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10890 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.