Vain viitteeksi
| Osa numero | R5F213G5CNNP#U0 |
| LIXINC Part # | R5F213G5CNNP#U0 |
| Valmistaja | Renesas Electronics America |
| Kategoria | integroidut piirit › sulautetut - mikro-ohjaimet |
| Kuvaus | IC MCU 16BIT 24KB FLASH 24HWQFN |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | R5F213G5CNNP#U0 PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 14 - May 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | R5F213G5CNNP#U0 |
| Brändi: | Renesas Electronics America |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | sulautetut - mikro-ohjaimet |
| Valmistaja: | Renesas Electronics America |
| sarja: | R8C/3x/3GC |
| paketti: | Tray |
| osan tila: | Active |
| ydinprosessori: | R8C |
| ytimen koko: | 16-Bit |
| nopeus: | 20MHz |
| liitettävyyttä: | I²C, LINbus, SIO, SSU, UART/USART |
| oheislaitteet: | POR, PWM, Voltage Detect, WDT |
| i/o:n määrä: | 19 |
| ohjelman muistin koko: | 24KB (24K x 8) |
| ohjelmamuistityyppi: | FLASH |
| eeprom koko: | - |
| pässin koko: | 2K x 8 |
| jännite - syöttö (vcc/vdd): | 1.8V ~ 5.5V |
| datamuuntimet: | A/D 8x10b; D/A 2x8b |
| oskillaattorityyppi: | Internal |
| Käyttölämpötila: | -20°C ~ 85°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| toimittajan laitepaketti: | 24-HWQFN (4x4) |
| R5F104GADNA#U0 | IC MCU 16BIT 16KB FLASH 48WQFN | 940 Lisää tilauksesta |
|
| MB90022PF-GS-210E1 | IC MCU 16BIT 100QFP | 984 Lisää tilauksesta |
|
| MC68HC705C8ACP | IC MCU 8BIT 8KB OTP 40DIP | 924 Lisää tilauksesta |
|
| R5F101LFDFB#50 | IC MCU 16BIT 96KB FLASH 64LQFP | 856 Lisää tilauksesta |
|
| R5F566TFFDFP#30 | IC MCU 32BIT 512KB FLSH 100LFQFP | 819 Lisää tilauksesta |
|
| Z86D991PZ008SC | IC MCU 8BIT 32KB OTP 28DIP | 843 Lisää tilauksesta |
|
| PK30X128VLQ100 | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 144LQFP | 983 Lisää tilauksesta |
|
| LM3S1J16-IQR50-C0T | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP | 828 Lisää tilauksesta |
|
| PIC16F18325-I/STVAO | IC MCU 8BIT 14KB FLASH 14TSSOP | 995 Lisää tilauksesta |
|
| MSP430F6658IZQWR | IC MCU 16BIT 384KB FLASH 113BGA | 973 Lisää tilauksesta |
|
| DSPIC30F2012T-20I/ML | IC MCU 16BIT 12KB FLASH 28QFN | 816 Lisää tilauksesta |
|
| MB90214PF-GT-347-BND-AE1 | IC MCU 16BIT 64KB MROM 80PQFP | 822 Lisää tilauksesta |
|
| R5F5111JADLF#U0 | IC MCU 32BIT 16KB FLASH 64FLGA | 995 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10879 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.