Vain viitteeksi
| Osa numero | AT89C51CC03UA-7CTUM |
| LIXINC Part # | AT89C51CC03UA-7CTUM |
| Valmistaja | Rochester Electronics |
| Kategoria | integroidut piirit › sulautetut - mikro-ohjaimet |
| Kuvaus | IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64CSPBGA |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | AT89C51CC03UA-7CTUM PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | AT89C51CC03UA-7CTUM |
| Brändi: | Rochester Electronics |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | sulautetut - mikro-ohjaimet |
| Valmistaja: | Rochester Electronics |
| sarja: | AT89C CAN |
| paketti: | Bulk |
| osan tila: | Active |
| ydinprosessori: | 80C51 |
| ytimen koko: | 8-Bit |
| nopeus: | 40MHz |
| liitettävyyttä: | CANbus, SPI, UART/USART |
| oheislaitteet: | POR, PWM, WDT |
| i/o:n määrä: | 36 |
| ohjelman muistin koko: | 64KB (64K x 8) |
| ohjelmamuistityyppi: | FLASH |
| eeprom koko: | 2K x 8 |
| pässin koko: | 2.25K x 8 |
| jännite - syöttö (vcc/vdd): | 3V ~ 5.5V |
| datamuuntimet: | A/D 8x10b |
| oskillaattorityyppi: | External |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 64-LFBGA, CSPBGA |
| toimittajan laitepaketti: | 64-CSPBGA (8x8) |
| MB90F020CPMT-GS-9158 | IC MCU 120LQFP | 941 Lisää tilauksesta |
|
| ADUC7126BSTZ126IRL | IC MCU 16/32B 126KB FLASH 80LQFP | 805 Lisää tilauksesta |
|
| PIC16LF1566T-I/SS | IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SSOP | 854 Lisää tilauksesta |
|
| PIC18F6525-E/PT | IC MCU 8BIT 48KB FLASH 64TQFP | 861 Lisää tilauksesta |
|
| PIC24EP64MC203-E/M5 | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 36VTLA | 887 Lisää tilauksesta |
|
| MSP430FR2675TPTR | IC MCU 16BIT 32.5KB FRAM 48LQFP | 1808 Lisää tilauksesta |
|
| STM32G474VET6 | IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP | 942 Lisää tilauksesta |
|
| PIC16F1823-E/ML | IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 16QFN | 1336 Lisää tilauksesta |
|
| PIC16C621A-20I/SO | IC MCU 8BIT 1.75KB OTP 18SOIC | 919 Lisää tilauksesta |
|
| LPC11U14FET48/201, | IC MCU 32BIT 32KB FLASH 48TFBGA | 807 Lisää tilauksesta |
|
| MC908AB32MFUE | MICROCONTROLLER, 8 BIT, HC08/S08 | 1565 Lisää tilauksesta |
|
| M30620FCNFP#U3 | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100QFP | 916 Lisää tilauksesta |
|
| SPC56EC74L7C9ECY | IC MCU 32BIT 1.5MB FLASH 176LQFP | 838 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 11366 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $8.36000 | $8.36 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.