Vain viitteeksi
| Osa numero | W77E058A40FL |
| LIXINC Part # | W77E058A40FL |
| Valmistaja | Nuvoton Technology Corporation America |
| Kategoria | integroidut piirit › sulautetut - mikro-ohjaimet |
| Kuvaus | IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44QFP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | W77E058A40FL PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | W77E058A40FL |
| Brändi: | Nuvoton Technology Corporation America |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | sulautetut - mikro-ohjaimet |
| Valmistaja: | Nuvoton Technology Corporation America |
| sarja: | W77 |
| paketti: | Tray |
| osan tila: | Active |
| ydinprosessori: | 8051 |
| ytimen koko: | 8-Bit |
| nopeus: | 40MHz |
| liitettävyyttä: | EBI/EMI, Serial Port |
| oheislaitteet: | POR, WDT |
| i/o:n määrä: | 36 |
| ohjelman muistin koko: | 32KB (32K x 8) |
| ohjelmamuistityyppi: | FLASH |
| eeprom koko: | - |
| pässin koko: | 1K x 8 |
| jännite - syöttö (vcc/vdd): | 4.5V ~ 5.5V |
| datamuuntimet: | - |
| oskillaattorityyppi: | Internal |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 44-BQFP |
| toimittajan laitepaketti: | - |
| DSPIC33CH64MP505T-I/PT | IC MCU 16BIT 88KB FLASH 48TQFP | 2459 Lisää tilauksesta |
|
| S912ZVHY64F1CLL | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 100LQFP | 978 Lisää tilauksesta |
|
| MK60DN512VMC10 | IC MCU 32B 512KB FLASH 121MAPBGA | 3001 Lisää tilauksesta |
|
| DSPIC33FJ256MC510-I/PF | IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100TQFP | 1080 Lisää tilauksesta |
|
| HD64F7144FW50 | RISC MCU, 32-BIT | 1181 Lisää tilauksesta |
|
| Z8F022AQB020EG | IC MCU 8BIT 2KB FLASH 8QFN | 1509 Lisää tilauksesta |
|
| LM3S1162-EQC50-A2 | IC MCU 32BIT 64KB FLASH 100LQFP | 993 Lisää tilauksesta |
|
| AT91SAM7XC512-CU | IC MCU 16/32BIT 512KB 100TFBGA | 1578 Lisää tilauksesta |
|
| PIC16F1765T-I/ST | IC MCU 8BIT 14KB FLASH 14TSSOP | 862 Lisää tilauksesta |
|
| M30624FGPFP#U9C | IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100QFP | 844 Lisää tilauksesta |
|
| DSPIC33FJ64MC710A-I/PT | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 100TQFP | 871 Lisää tilauksesta |
|
| DSPIC33FJ128MC710AT-I/PF | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100TQFP | 839 Lisää tilauksesta |
|
| DSPIC30F3010T-30I/ML | IC MCU 16BIT 24KB FLASH 44QFN | 936 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10991 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $8.36604 | $8.36604 |
| 96 | $8.36604 | $803.13984 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.