Vain viitteeksi
| Osa numero | STM32L071CBT7 |
| LIXINC Part # | STM32L071CBT7 |
| Valmistaja | STMicroelectronics |
| Kategoria | integroidut piirit › sulautetut - mikro-ohjaimet |
| Kuvaus | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 48LQFP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | STM32L071CBT7 PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | STM32L071CBT7 |
| Brändi: | STMicroelectronics |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | sulautetut - mikro-ohjaimet |
| Valmistaja: | STMicroelectronics |
| sarja: | STM32L0 |
| paketti: | Tray |
| osan tila: | Active |
| ydinprosessori: | ARM® Cortex®-M0+ |
| ytimen koko: | 32-Bit |
| nopeus: | 32MHz |
| liitettävyyttä: | I²C, IrDA, SPI, UART/USART |
| oheislaitteet: | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT |
| i/o:n määrä: | 37 |
| ohjelman muistin koko: | 128KB (128K x 8) |
| ohjelmamuistityyppi: | FLASH |
| eeprom koko: | 6K x 8 |
| pässin koko: | 20K x 8 |
| jännite - syöttö (vcc/vdd): | 1.65V ~ 3.6V |
| datamuuntimet: | A/D 13x12b |
| oskillaattorityyppi: | Internal |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 48-LQFP |
| toimittajan laitepaketti: | 48-LQFP (7x7) |
| PIC16F1828T-I/ML | IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20QFN | 1653 Lisää tilauksesta |
|
| CY8C4148AXI-S455 | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64TQFP | 949 Lisää tilauksesta |
|
| STM32F030CCT6TR | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 48LQFP | 802 Lisää tilauksesta |
|
| R5F100JDAFA#50 | IC MCU 16BIT 48KB FLASH 52LQFP | 930 Lisää tilauksesta |
|
| MCF51AC256BVFUE | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64QFP | 857 Lisää tilauksesta |
|
| EFM32TG225F32-BGA48T | IC MCU 32BIT 32KB FLASH 48BGA | 908 Lisää tilauksesta |
|
| R5F104JDAFA#30 | IC MCU 16BIT 48KB FLASH 52LQFP | 1049 Lisää tilauksesta |
|
| DSPIC33EP512GP806-E/PT | IC MCU 16BIT 512KB FLASH 64TQFP | 816 Lisää tilauksesta |
|
| PIC16LF1789T-I/MV | IC MCU 8BIT 28KB FLASH 40UQFN | 961 Lisää tilauksesta |
|
| MB89697BPFM-G-294 | IC MCU 8BIT FFMC-8L-0.5 64LQFP | 977 Lisää tilauksesta |
|
| MK10DN512ZVMC10 | IC MCU 32B 512KB FLASH 121MAPBGA | 5759 Lisää tilauksesta |
|
| UPD70F3732GF-JBT-A | 32-BIT, FLASH, V850 CPU | 1217 Lisää tilauksesta |
|
| MB90022PF-GS-460E1 | IC MCU 16BIT 100QFP | 983 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 11572 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.68000 | $4.68 |
| 10 | $4.20684 | $42.0684 |
| 100 | $3.44683 | $344.683 |
| 500 | $2.93417 | $1467.085 |
| 1000 | $2.47460 | $2474.6 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.