Vain viitteeksi
| Osa numero | MB89637PF-GT-699-BND |
| LIXINC Part # | MB89637PF-GT-699-BND |
| Valmistaja | Cypress Semiconductor |
| Kategoria | integroidut piirit › sulautetut - mikro-ohjaimet |
| Kuvaus | IC MCU 8BIT 32KB MROM 64QFP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | MB89637PF-GT-699-BND PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 14 - May 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | MB89637PF-GT-699-BND |
| Brändi: | Cypress Semiconductor |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | sulautetut - mikro-ohjaimet |
| Valmistaja: | Cypress Semiconductor |
| sarja: | F²MC-8L MB89630 |
| paketti: | Tray |
| osan tila: | Active |
| ydinprosessori: | F²MC-8L |
| ytimen koko: | 8-Bit |
| nopeus: | 10MHz |
| liitettävyyttä: | EBI/EMI, Serial I/O, UART/USART |
| oheislaitteet: | POR, PWM, WDT |
| i/o:n määrä: | 53 |
| ohjelman muistin koko: | 32KB (32K x 8) |
| ohjelmamuistityyppi: | Mask ROM |
| eeprom koko: | - |
| pässin koko: | 1K x 8 |
| jännite - syöttö (vcc/vdd): | 2.2V ~ 6V |
| datamuuntimet: | A/D 8x10b |
| oskillaattorityyppi: | External |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 64-BQFP |
| toimittajan laitepaketti: | 64-QFP (14x20) |
| PIC32MX220F032DT-V/ML | IC MCU 32BIT 32KB FLASH 44QFN | 817 Lisää tilauksesta |
|
| Z8F0113SJ005SG | IC MCU 8BIT 1KB FLASH 28SOIC | 959 Lisää tilauksesta |
|
| DSPIC30F5016T-30I/PT | IC MCU 16BIT 66KB FLASH 80TQFP | 939 Lisää tilauksesta |
|
| R5F1006EASP#10 | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 20LSSOP | 874 Lisää tilauksesta |
|
| DSPIC33CH256MP505-E/M4 | IC MCU 16BIT 328KB FLASH 48UQFN | 1340 Lisää tilauksesta |
|
| MSP430F6730AIPNR | IC MCU 16BIT 16KB FLASH 80LQFP | 954 Lisää tilauksesta |
|
| PIC32MX320F128LT-80I/BG | IC MCU 32BIT 128KB FLSH 121TFBGA | 920 Lisää tilauksesta |
|
| DSPIC30F2011-20E/SO | IC MCU 16BIT 12KB FLASH 18SOIC | 835 Lisää tilauksesta |
|
| MSP430FG477IPNR | IC MCU 16BIT 32KB FLASH 80LQFP | 986 Lisää tilauksesta |
|
| C8051F930-G-GMR | IC MCU 8BIT 64KB FLASH 32QFN | 1070 Lisää tilauksesta |
|
| DSPIC33FJ128GP804-E/ML | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 44QFN | 1428 Lisää tilauksesta |
|
| R5F571MGHDLJ#20 | IC MCU 32BIT 2.5MB FLSH 100TFLGA | 909 Lisää tilauksesta |
|
| DSPIC33EV128GM106T-I/MR | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64VQFN | 995 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10958 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $19.55000 | $19.55 |
| 66 | $19.55000 | $1290.3 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.