Vain viitteeksi
| Osa numero | R5F10RJAGFA#50 |
| LIXINC Part # | R5F10RJAGFA#50 |
| Valmistaja | Renesas Electronics America |
| Kategoria | integroidut piirit › sulautetut - mikro-ohjaimet |
| Kuvaus | IC MCU 16BIT 16KB FLASH 52LQFP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | R5F10RJAGFA#50 PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | R5F10RJAGFA#50 |
| Brändi: | Renesas Electronics America |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | sulautetut - mikro-ohjaimet |
| Valmistaja: | Renesas Electronics America |
| sarja: | RL78/L12 |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| ydinprosessori: | RL78 |
| ytimen koko: | 16-Bit |
| nopeus: | 24MHz |
| liitettävyyttä: | CSI, I²C, LINbus, UART/USART |
| oheislaitteet: | DMA, LCD, LVD, POR, PWM, WDT |
| i/o:n määrä: | 37 |
| ohjelman muistin koko: | 16KB (16K x 8) |
| ohjelmamuistityyppi: | FLASH |
| eeprom koko: | 2K x 8 |
| pässin koko: | 1K x 8 |
| jännite - syöttö (vcc/vdd): | 1.6V ~ 5.5V |
| datamuuntimet: | A/D 10x8/10b |
| oskillaattorityyppi: | Internal |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 52-LQFP |
| toimittajan laitepaketti: | 52-LQFP (10x10) |
| STM32L4Q5RGT6 | IC MCU 32BIT 1MB FLASH 64LQFP | 890 Lisää tilauksesta |
|
| Z8673312PSG | IC MCU 8BIT 8KB OTP 28DIP | 1045 Lisää tilauksesta |
|
| CY8C4247LQI-BL483T | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 56QFN | 931 Lisää tilauksesta |
|
| R5F100MHAFA#10 | IC MCU 16BIT 192KB FLASH 80LQFP | 868 Lisää tilauksesta |
|
| EFM8LB11F16ES1-C-QFN24R | IC MCU 8BIT 16KB FLASH 24QFN | 981 Lisää tilauksesta |
|
| CY90428GCPFV-GS-519E1 | IC MCU 16BIT 128KB MROM 100LQFP | 947 Lisää tilauksesta |
|
| LPC1548JBD64QL | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP | 864 Lisää tilauksesta |
|
| CY8C4125AZI-S423 | NO WARRANTY | 2495 Lisää tilauksesta |
|
| CY8C4126AXI-S445 | IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64TQFP | 877 Lisää tilauksesta |
|
| AT91SAM7SE32B-CU | IC MCU 16/32B 32KB FLSH 144LFBGA | 1034 Lisää tilauksesta |
|
| TM4C1230C3PMI7R | IC MCU 32BIT 32KB FLASH 64LQFP | 867 Lisää tilauksesta |
|
| ATTINY24A-CCU | IC MCU 8BIT 2KB FLASH 15UFBGA | 14576 Lisää tilauksesta |
|
| ATSAMD51P20A-AF | IC MCU 32BIT 1MB FLASH 128TQFP | 844 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10804 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.31930 | $1.3193 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.