Vain viitteeksi
| Osa numero | R5F21272SNFP#U0 |
| LIXINC Part # | R5F21272SNFP#U0 |
| Valmistaja | Rochester Electronics |
| Kategoria | integroidut piirit › sulautetut - mikro-ohjaimet |
| Kuvaus | MICROCONTROLLER, 16 BIT TRANSIST |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | R5F21272SNFP#U0 PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | R5F21272SNFP#U0 |
| Brändi: | Rochester Electronics |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | sulautetut - mikro-ohjaimet |
| Valmistaja: | Rochester Electronics |
| sarja: | R8C/2x/27 |
| paketti: | Bulk |
| osan tila: | Active |
| ydinprosessori: | R8C |
| ytimen koko: | 16-Bit |
| nopeus: | 20MHz |
| liitettävyyttä: | I²C, LINbus, SIO, SSU, UART/USART |
| oheislaitteet: | LED, POR, Voltage Detect, WDT |
| i/o:n määrä: | 25 |
| ohjelman muistin koko: | 8KB (8K x 8) |
| ohjelmamuistityyppi: | FLASH |
| eeprom koko: | - |
| pässin koko: | 512 x 8 |
| jännite - syöttö (vcc/vdd): | 2.2V ~ 5.5V |
| datamuuntimet: | A/D 12x10b |
| oskillaattorityyppi: | Internal |
| Käyttölämpötila: | -20°C ~ 85°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 32-LQFP |
| toimittajan laitepaketti: | 32-LQFP (7x7) |
| ATSAML10D16A-YF | IC MCU 32BIT 64KB FLASH 24SSOP | 1752 Lisää tilauksesta |
|
| Z8F011APB020SG | IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8DIP | 869 Lisää tilauksesta |
|
| M483KGCAE | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 128LQFP | 983 Lisää tilauksesta |
|
| R5F111PGAFB#50 | IC MCU 16BIT 128KB FLSH 100LFQFP | 963 Lisää tilauksesta |
|
| Z8F0431SH020SG | IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SOIC | 4443 Lisää tilauksesta |
|
| ATSAMD20G16A-MN | IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48QFN | 990 Lisää tilauksesta |
|
| R5F104JEAFA#30 | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 52LQFP | 910 Lisää tilauksesta |
|
| PIC16LF720-I/SS | IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 20SSOP | 1095 Lisää tilauksesta |
|
| PIC18LF25K22-I/ML | IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28QFN | 1459 Lisää tilauksesta |
|
| STM32H7A3NIH6 | IC MCU 32BIT 2MB FLASH 216TFBGA | 933 Lisää tilauksesta |
|
| DSPIC33FJ06GS102T-I/MM | IC MCU 16BIT 6KB FLASH 28QFN | 980 Lisää tilauksesta |
|
| MB90F342ASPFR-G | IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100QFP | 846 Lisää tilauksesta |
|
| MSP430F5333IPZR | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100LQFP | 995 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 11457 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.02000 | $3.02 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.