Vain viitteeksi
| Osa numero | PIC32MX270F256BT-50I/SO |
| LIXINC Part # | PIC32MX270F256BT-50I/SO |
| Valmistaja | Roving Networks / Microchip Technology |
| Kategoria | integroidut piirit › sulautetut - mikro-ohjaimet |
| Kuvaus | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 28SOIC |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | PIC32MX270F256BT-50I/SO PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | PIC32MX270F256BT-50I/SO |
| Brändi: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | sulautetut - mikro-ohjaimet |
| Valmistaja: | Roving Networks / Microchip Technology |
| sarja: | PIC® 32MX |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| ydinprosessori: | MIPS32® M4K™ |
| ytimen koko: | 32-Bit |
| nopeus: | 50MHz |
| liitettävyyttä: | I²C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART, USB OTG |
| oheislaitteet: | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT |
| i/o:n määrä: | 19 |
| ohjelman muistin koko: | 256KB (256K x 8) |
| ohjelmamuistityyppi: | FLASH |
| eeprom koko: | - |
| pässin koko: | 64K x 8 |
| jännite - syöttö (vcc/vdd): | 2.3V ~ 3.6V |
| datamuuntimet: | A/D 9x10b |
| oskillaattorityyppi: | Internal |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 28-SOIC |
| PIC32MZ1024ECM144T-I/PH | IC MCU 32BIT 1MB FLASH 144TQFP | 970 Lisää tilauksesta |
|
| NUC123LD4AE0 | IC MCU 32BIT 68KB FLASH 48LQFP | 891 Lisää tilauksesta |
|
| Z8F2422VS020SG | IC MCU 8BIT 24KB FLASH 68PLCC | 875 Lisää tilauksesta |
|
| PIC24F08KL301-I/P | IC MCU 16BIT 8KB FLASH 20DIP | 836 Lisää tilauksesta |
|
| MB90F022CPF-GS | IC MCU MICOM FLASH 100QFP | 978 Lisää tilauksesta |
|
| S912ZVHY32F1VLL557 | MICROCONTROLLER, 16 BIT, HCS12 C | 989 Lisää tilauksesta |
|
| PIC18F46K20-E/ML | IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44QFN | 1299 Lisää tilauksesta |
|
| SPC5748CBK0AVKU2 | IC MCU 32BIT 6MB FLASH 176LQFP | 863 Lisää tilauksesta |
|
| R5F101BAANA#20 | IC MCU 16BIT 16KB FLASH 32HWQFN | 978 Lisää tilauksesta |
|
| Z86C1505VSCR2306 | IC MCU 8BIT 4KB ROM 44PLCC | 884 Lisää tilauksesta |
|
| R7FS3A6783A01CNE#AC0 | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 48HWQFN | 894 Lisää tilauksesta |
|
| PIC16F18323-I/SL | IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 14SOIC | 5898 Lisää tilauksesta |
|
| MSP430F2471TPM | IC MCU 16BIT 32KB FLASH 64LQFP | 1117 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10951 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.97102 | $3.97102 |
| 1600 | $3.54324 | $5669.184 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.