Vain viitteeksi
| Osa numero | PIC32MX575F512L-80V/PT |
| LIXINC Part # | PIC32MX575F512L-80V/PT |
| Valmistaja | Roving Networks / Microchip Technology |
| Kategoria | integroidut piirit › sulautetut - mikro-ohjaimet |
| Kuvaus | IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100TQFP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | PIC32MX575F512L-80V/PT PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | PIC32MX575F512L-80V/PT |
| Brändi: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | sulautetut - mikro-ohjaimet |
| Valmistaja: | Roving Networks / Microchip Technology |
| sarja: | PIC® 32MX |
| paketti: | Tray |
| osan tila: | Active |
| ydinprosessori: | MIPS32® M4K™ |
| ytimen koko: | 32-Bit |
| nopeus: | 80MHz |
| liitettävyyttä: | CANbus, I²C, SPI, UART/USART, USB OTG |
| oheislaitteet: | Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT |
| i/o:n määrä: | 85 |
| ohjelman muistin koko: | 512KB (512K x 8) |
| ohjelmamuistityyppi: | FLASH |
| eeprom koko: | - |
| pässin koko: | 64K x 8 |
| jännite - syöttö (vcc/vdd): | 2.3V ~ 3.6V |
| datamuuntimet: | A/D 16x10b |
| oskillaattorityyppi: | Internal |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 100-TQFP |
| toimittajan laitepaketti: | 100-TQFP (12x12) |
| PIC16F721-I/ML | IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20QFN | 2345 Lisää tilauksesta |
|
| CY90387SPMT-GS-389E1 | IC MCU 16BIT 64KB MROM 48LQFP | 850 Lisää tilauksesta |
|
| PIC16F19185T-I/MV | IC MCU 8BIT 14KB FLASH 48UQFN | 4107 Lisää tilauksesta |
|
| PIC16F1765-E/ML | IC MCU 8BIT 14KB FLASH 16QFN | 967 Lisää tilauksesta |
|
| SPC5604PF1VLL6 | IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP | 902 Lisää tilauksesta |
|
| MCF52264AF80 | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP | 1063 Lisää tilauksesta |
|
| ADUC7025BCPZ32 | IC MCU 16/32B 32KB FLASH 64LFCSP | 7497 Lisää tilauksesta |
|
| PIC16F1719-I/MV | IC MCU 8BIT 28KB FLASH 40UQFN | 919 Lisää tilauksesta |
|
| PIC16LC65B-04I/L | IC MCU 8BIT 7KB OTP 44PLCC | 873 Lisää tilauksesta |
|
| N79E855AWG | IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28TSSOP | 884 Lisää tilauksesta |
|
| MCF5234CVM100 | RISC MICROPROCESSOR, 32 BIT, COL | 896 Lisää tilauksesta |
|
| M306N4FGTFP | IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100QFP | 1185 Lisää tilauksesta |
|
| PIC32MX270F256B-I/SO | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 28SOIC | 920 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10958 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $9.85000 | $9.85 |
| 25 | $9.02475 | $225.61875 |
| 100 | $8.16955 | $816.955 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.