Vain viitteeksi
| Osa numero | STM32F205VCT7 |
| LIXINC Part # | STM32F205VCT7 |
| Valmistaja | STMicroelectronics |
| Kategoria | integroidut piirit › sulautetut - mikro-ohjaimet |
| Kuvaus | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | STM32F205VCT7 PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | STM32F205VCT7 |
| Brändi: | STMicroelectronics |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | sulautetut - mikro-ohjaimet |
| Valmistaja: | STMicroelectronics |
| sarja: | STM32F2 |
| paketti: | Tray |
| osan tila: | Active |
| ydinprosessori: | ARM® Cortex®-M3 |
| ytimen koko: | 32-Bit |
| nopeus: | 120MHz |
| liitettävyyttä: | CANbus, I²C, IrDA, LINbus, MMC, SPI, UART/USART, USB OTG |
| oheislaitteet: | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, LCD, POR, PWM, WDT |
| i/o:n määrä: | 82 |
| ohjelman muistin koko: | 256KB (256K x 8) |
| ohjelmamuistityyppi: | FLASH |
| eeprom koko: | - |
| pässin koko: | 100K x 8 |
| jännite - syöttö (vcc/vdd): | 1.8V ~ 3.6V |
| datamuuntimet: | A/D 16x12b; D/A 2x12b |
| oskillaattorityyppi: | Internal |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 100-LQFP |
| toimittajan laitepaketti: | 100-LQFP (14x14) |
| AT90PWM161-16SN | IC MCU 8BIT 16KB FLASH 20SOIC | 2807 Lisää tilauksesta |
|
| R5F21344CDFP#30 | IC MCU 16BIT 16KB FLASH 48LFQFP | 877 Lisää tilauksesta |
|
| MK30DN512ZVMD10 | KINETIS K30: MICROCONTROLLER, 32 | 1169 Lisää tilauksesta |
|
| MC9S12B64CFUE-NXP | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 80QFP | 1024 Lisää tilauksesta |
|
| PIC24FJ256GA106-I/MR | IC MCU 16BIT 256KB FLASH 64VQFN | 878 Lisää tilauksesta |
|
| PIC18F06Q41T-I/ST | IC MCU 8BIT 64KB FLASH 14TSSOP | 3336 Lisää tilauksesta |
|
| DSPIC33EP64GP502-E/SS | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SSOP | 837 Lisää tilauksesta |
|
| MB90587CPF-GS-160 | IC MCU 16BIT 64KB MROM 100QFP | 987 Lisää tilauksesta |
|
| R5F100MHAFA#50 | IC MCU 16BIT 192KB FLASH 80LQFP | 821 Lisää tilauksesta |
|
| MSP430FR5968IRGZT | IC MCU 16BIT 48KB FRAM 48VQFN | 1194 Lisää tilauksesta |
|
| DSPIC33EP32GP502T-I/SS | IC MCU 16BIT 32KB FLASH 28SSOP | 818 Lisää tilauksesta |
|
| SAB-C161PI-LFAA | LEGACY 16-BIT MCU | 891 Lisää tilauksesta |
|
| PIC16F873A-I/ML | IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28QFN | 1196 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10991 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $10.50000 | $10.5 |
| 90 | $9.04027 | $813.6243 |
| 180 | $7.84962 | $1412.9316 |
| 540 | $6.83533 | $3691.0782 |
| 1080 | $5.95334 | $6429.6072 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.