Vain viitteeksi
| Osa numero | ADSP-21584KBCZ-5A |
| LIXINC Part # | ADSP-21584KBCZ-5A |
| Valmistaja | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Kategoria | integroidut piirit › sulautetut - dsp (digitaaliset signaaliprosessorit) |
| Kuvaus | 2XSHARC(NO ARM&REDUCED CONN)DUAL |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | ADSP-21584KBCZ-5A PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | ADSP-21584KBCZ-5A |
| Brändi: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | sulautetut - dsp (digitaaliset signaaliprosessorit) |
| Valmistaja: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| sarja: | SHARC® |
| paketti: | Tray |
| osan tila: | Active |
| tyyppi: | Floating Point |
| käyttöliittymä: | CAN, EBI/EMI, Ethernet, DAI, I²C, MMC/SD/SDIO, SPI, SPORT, UART/USART, USB OTG |
| kellotaajuus: | 500MHz |
| pitkäkestoinen muisti: | ROM (512kB) |
| sirussa oleva ram: | 640kB |
| jännite - i/o: | 3.30V |
| jännite - ydin: | 1.10V |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 349-LFBGA, CSPBGA |
| toimittajan laitepaketti: | 349-CSPBGA (19x19) |
| ADSP-21488BSWZ-4A | IC CCD SIGNAL PROCESSOR 100LQFP | 850 Lisää tilauksesta |
|
| ADAU1462WBCPZ300RL | 32BIT SIGMADSP AUDIO 16K/48K | 993 Lisää tilauksesta |
|
| ADSP-21571KSWZ-4 | 2X SHARC, LQFP PACKAGE, 450 MHZ | 951 Lisää tilauksesta |
|
| MC56F8145VFG | DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 16-BIT | 920 Lisää tilauksesta |
|
| TMS320C6746BZWTA3 | DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 32-BIT | 931 Lisää tilauksesta |
|
| TMS320C6472EZTZ6 | DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 32-BIT | 2477 Lisää tilauksesta |
|
| TMS320VC5409AZGU16 | IC FIXED POINT DSP 144-BGA | 848 Lisää tilauksesta |
|
| DM385AAAR01 | IC DGTL MEDIA PROCESSOR 609FCBGA | 1001 Lisää tilauksesta |
|
| TMS320BC51PQA57 | DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 16-BIT | 2109 Lisää tilauksesta |
|
| TMS320C6747CZKB3 | DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 32-BIT | 931 Lisää tilauksesta |
|
| ADBF705WCBCZ311 | BLK+PROCW/512KB L2 SRAM,DDR2 | 1002 Lisää tilauksesta |
|
| ADSP-21364YSWZ-2AA | IC DSP 32BIT 200MHZ EPAD 144LQFP | 920 Lisää tilauksesta |
|
| ADSP-SC571KSWZ-4 | ARM, 2X SHARC, LQFP PACKAGE, 450 | 925 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10842 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $47.08000 | $47.08 |
| 10 | $43.92065 | $439.2065 |
| 100 | $38.13469 | $3813.469 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.