Vain viitteeksi
| Osa numero | TMS320C6726RFP250 |
| LIXINC Part # | TMS320C6726RFP250 |
| Valmistaja | Rochester Electronics |
| Kategoria | integroidut piirit › sulautetut - dsp (digitaaliset signaaliprosessorit) |
| Kuvaus | DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 32-BIT |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | TMS320C6726RFP250 PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | TMS320C6726RFP250 |
| Brändi: | Rochester Electronics |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | sulautetut - dsp (digitaaliset signaaliprosessorit) |
| Valmistaja: | Rochester Electronics |
| sarja: | TMS320C672x |
| paketti: | Tray |
| osan tila: | Obsolete |
| tyyppi: | Floating Point |
| käyttöliittymä: | EBI/EMI, I²C, McASP, SPI |
| kellotaajuus: | 250MHz |
| pitkäkestoinen muisti: | ROM (384kB) |
| sirussa oleva ram: | 288kB |
| jännite - i/o: | 3.30V |
| jännite - ydin: | 1.20V |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 90°C (TC) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 144-TQFP Exposed Pad |
| toimittajan laitepaketti: | 144-HTQFP (20x20) |
| TMS320VC5416ZWS120 | DIGITAL SIGNAL PROCESSOR | 813 Lisää tilauksesta |
|
| TMS320C5514AZCHA12 | DSP, 16-BIT SIZE, 16-EXT BIT, 12 | 1003 Lisää tilauksesta |
|
| MSC8156ETVT1000B | DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 32-BIT | 918 Lisää tilauksesta |
|
| ADSP-21369KBPZ-3A | IC DSP 32BIT 400MHZ 256-BGA | 963 Lisää tilauksesta |
|
| TMS320VC5470GHK | MIXED SIGNAL PROCESSOR | 3446 Lisää tilauksesta |
|
| ADSP-21160NCBZ-100 | IC DSP CONTROLLER 32BIT 400BGA | 894 Lisää tilauksesta |
|
| ADSP-21060LKBZ-160 | 32-BIT FLOATING-POINT SHARC DSP | 1375 Lisää tilauksesta |
|
| TMSDM6467CCUT6TAN | MPU CIRCUIT, CMOS, PBGA529 | 950 Lisää tilauksesta |
|
| TAS3208PZP | CONSUMER CIRCUIT, PQFP100 | 1450 Lisää tilauksesta |
|
| TMS320C6455BZTZ | DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 32-BIT | 908 Lisää tilauksesta |
|
| TMS320VC5502ZZZ200 | IC FIXED POINT DSP 201-BGA | 1161 Lisää tilauksesta |
|
| TMS320C6414TBCLZ1 | IC DSP FIXED POINT 532FC/CSP | 852 Lisää tilauksesta |
|
| TMS320C6415TBZLZA6 | DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 32-BIT | 5969 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 13689 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $21.24000 | $21.24 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.