Vain viitteeksi
| Osa numero | TMS320DM642AZDKA6 |
| LIXINC Part # | TMS320DM642AZDKA6 |
| Valmistaja | Rochester Electronics |
| Kategoria | integroidut piirit › sulautetut - dsp (digitaaliset signaaliprosessorit) |
| Kuvaus | DSP, 32-BIT SIZE, 64-EXT BIT, 75 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | TMS320DM642AZDKA6 PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | TMS320DM642AZDKA6 |
| Brändi: | Rochester Electronics |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | sulautetut - dsp (digitaaliset signaaliprosessorit) |
| Valmistaja: | Rochester Electronics |
| sarja: | TMS320DM64x, DaVinci™ |
| paketti: | Bulk |
| osan tila: | Active |
| tyyppi: | Fixed Point |
| käyttöliittymä: | Host Interface, I²C, McASP, McBSP, PCI |
| kellotaajuus: | 600MHz |
| pitkäkestoinen muisti: | External |
| sirussa oleva ram: | 160kB |
| jännite - i/o: | 3.30V |
| jännite - ydin: | 1.40V |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C (TC) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 548-FBGA, FCBGA |
| toimittajan laitepaketti: | 548-FCBGA (23x23) |
| TMS320C6412GDKA500 | DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 32-BIT | 962 Lisää tilauksesta |
|
| TMS320DM648ZUT9 | IC DGTL MEDIA PROC 529-FCBGA | 928 Lisää tilauksesta |
|
| TMS320C31PQL | DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 32-BIT | 1214 Lisää tilauksesta |
|
| CS47L90-CWZR | IC LOW PRW AUDIO HUB | 934 Lisää tilauksesta |
|
| SM320C6701GJCA12EP | V62/03669-01XA -320C6701 FLOATIN | 971 Lisää tilauksesta |
|
| TMS320C6412AZNZ5 | IC FIXED-POINT DSP 548-FCBGA | 957 Lisää tilauksesta |
|
| ADBF609WCBCZ502 | BLACKFIN CORE PROCESSOR W/HD PV | 881 Lisää tilauksesta |
|
| CS496122-CQZ | IC DSP 32BIT 16CH SER IO 144LQFP | 2265 Lisää tilauksesta |
|
| TMS320LBC51PZ57 | DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 16-BIT | 902 Lisää tilauksesta |
|
| ADSP-BF537BBCZ-5B | IC DSP CTLR 16BIT 208CSBGA | 911 Lisää tilauksesta |
|
| ADSP-BF516BBCZ-4F4 | BLACKFIN DSP PROCESSOR | 1042 Lisää tilauksesta |
|
| TNETV2501INPGF | IC DGTL SIGNAL PROCESSOR 176LQFP | 1056 Lisää tilauksesta |
|
| ADSP-21478BSWZ-2A | SHARC DIGITAL SIGNAL PROCESSOR | 880 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10832 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $87.86000 | $87.86 |
| 60 | $77.21419 | $4632.8514 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.