Vain viitteeksi
| Osa numero | HI5731BIPZ |
| LIXINC Part # | HI5731BIPZ |
| Valmistaja | Rochester Electronics |
| Kategoria | integroidut piirit › tiedonkeruu - digitaali-analogimuuntimet (dac) |
| Kuvaus | DAC, PARALLEL, WORD INPUT |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | HI5731BIPZ PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | HI5731BIPZ |
| Brändi: | Rochester Electronics |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | tiedonkeruu - digitaali-analogimuuntimet (dac) |
| Valmistaja: | Rochester Electronics |
| sarja: | - |
| paketti: | Tube |
| osan tila: | Obsolete |
| bittien määrä: | 12 |
| d/a-muuntimien määrä: | 1 |
| asettumisaika: | 20ns (Typ) |
| lähtötyyppi: | Current - Unbuffered |
| differentiaalilähtö: | Yes |
| dataliitäntä: | Parallel |
| viitetyyppi: | External, Internal |
| jännite - syöttö, analoginen: | 5V |
| jännite - syöttö, digitaalinen: | ±5V |
| inl/dnl (lsb): | 0.75, 0.5 |
| arkkitehtuuri: | R-2R, Segmented DAC |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| paketti/laukku: | 28-DIP (0.600", 15.24mm) |
| toimittajan laitepaketti: | 28-PDIP |
| asennustyyppi: | Through Hole |
| MCP4821T-E/MC | IC DAC 12BIT V-OUT 8DFN | 963 Lisää tilauksesta |
|
| AD7233AN | DAC,SERIAL INPUT LOADING | 1788 Lisää tilauksesta |
|
| LTC2636IMS-LZ8#TRPBF | IC DAC 8BIT V-OUT 16MSOP | 921 Lisää tilauksesta |
|
| LTC2637HMS-LZ8#TRPBF | IC DAC 8BIT V-OUT 16MSOP | 807 Lisää tilauksesta |
|
| MAX5512EUA+ | IC DAC 8BIT V-OUT 8UMAX | 79804 Lisää tilauksesta |
|
| LTC2640HTS8-LM10#TRMPBF | IC DAC 10BIT V-OUT TSOT23-8 | 1433 Lisää tilauksesta |
|
| DAC7802KUG4 | DAC, 1 FUNC, PARALLEL, WORD INPU | 952 Lisää tilauksesta |
|
| MAX5302EUA+T | IC DAC 12BIT V-OUT 8UMAX | 857 Lisää tilauksesta |
|
| AD9751ASTZRL | D/A CONVERTER, PARALLEL, WORD IN | 8454 Lisää tilauksesta |
|
| AD5675RBCPZ-RL | IC DAC 16BIT V-OUT 20LFCSP | 800 Lisää tilauksesta |
|
| MAX538ACSA+ | IC DAC 12BIT V-OUT 8SOIC | 1058 Lisää tilauksesta |
|
| LTC2637HDE-LMX12#TRPBF | IC DAC 12BIT V-OUT 14DFN | 973 Lisää tilauksesta |
|
| MX7524JEPE+ | DAC, 1 FUNC, PARALLEL, 8 BITS IN | 12199 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 12958 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $33.43000 | $33.43 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.