Vain viitteeksi
| Osa numero | AD5555CRUZ |
| LIXINC Part # | AD5555CRUZ |
| Valmistaja | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Kategoria | integroidut piirit › tiedonkeruu - digitaali-analogimuuntimet (dac) |
| Kuvaus | IC DAC 14BIT A-OUT 16TSSOP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | AD5555CRUZ PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | AD5555CRUZ |
| Brändi: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | tiedonkeruu - digitaali-analogimuuntimet (dac) |
| Valmistaja: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| sarja: | - |
| paketti: | Tube |
| osan tila: | Active |
| bittien määrä: | 14 |
| d/a-muuntimien määrä: | 2 |
| asettumisaika: | 500ns (Typ) |
| lähtötyyppi: | Current - Unbuffered |
| differentiaalilähtö: | No |
| dataliitäntä: | SPI |
| viitetyyppi: | External |
| jännite - syöttö, analoginen: | 5V |
| jännite - syöttö, digitaalinen: | 5V |
| inl/dnl (lsb): | ±1 (Max), ±1 (Max) |
| arkkitehtuuri: | R-2R |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| paketti/laukku: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 16-TSSOP |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| DAC8564IDPW | IC DAC 16BIT V-OUT 16TSSOP | 1445 Lisää tilauksesta |
|
| AD5412AREZ | IC DAC 12BIT V OR A-OUT 24TSSOP | 971 Lisää tilauksesta |
|
| LTC2633CTS8-HZ10#TRPBF | IC DAC 10BIT V-OUT TSOT23-8 | 994 Lisää tilauksesta |
|
| AD7397ARUZ-REEL7 | IC DAC 10BIT V-OUT 24TSSOP | 977 Lisää tilauksesta |
|
| LTC2635CMSE-HMI12#PBF | IC DAC 12BIT V-OUT 10MSOP | 916 Lisää tilauksesta |
|
| DAC8562FPZ | +5 VOLT, PARALLEL INPUT 12-BIT D | 1727 Lisää tilauksesta |
|
| AD5625RBCPZ-REEL7 | AD5625 - QUAD, 12-BIT NANODAC WI | 3720 Lisää tilauksesta |
|
| DAC8413FP | QUAD 12-BIT VOLTAGE OUTPUT DAC | 8681 Lisää tilauksesta |
|
| LTC2634CUD-LMI8#PBF | IC DAC 8BIT V-OUT 16QFN | 926 Lisää tilauksesta |
|
| AD5669RBCPZ-1-RL7 | AD5669 - D/A CONVERTER, SERIAL I | 5640 Lisää tilauksesta |
|
| LTC2756BCG#TRPBF | IC DAC 18BIT A-OUT 28SSOP | 936 Lisää tilauksesta |
|
| AD5648ARUZ-2REEL7 | IC DAC 14BIT V-OUT 16TSSOP | 875 Lisää tilauksesta |
|
| AD5024BRUZ-REEL7 | IC DAC 12BIT V-OUT 16TSSOP | 2591 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 11155 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $18.16000 | $18.16 |
| 96 | $15.99568 | $1535.58528 |
| 192 | $14.09346 | $2705.94432 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.