Vain viitteeksi
| Osa numero | TLV5610IPW |
| LIXINC Part # | TLV5610IPW |
| Valmistaja | Texas Instruments |
| Kategoria | integroidut piirit › tiedonkeruu - digitaali-analogimuuntimet (dac) |
| Kuvaus | IC DAC 12BIT V-OUT 20TSSOP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | TLV5610IPW PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 14 - May 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | TLV5610IPW |
| Brändi: | Texas Instruments |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | tiedonkeruu - digitaali-analogimuuntimet (dac) |
| Valmistaja: | Texas Instruments |
| sarja: | - |
| paketti: | Tube |
| osan tila: | Active |
| bittien määrä: | 12 |
| d/a-muuntimien määrä: | 8 |
| asettumisaika: | 7µs |
| lähtötyyppi: | Voltage - Buffered |
| differentiaalilähtö: | No |
| dataliitäntä: | SPI |
| viitetyyppi: | External |
| jännite - syöttö, analoginen: | 2.7V ~ 3.3V, 5V |
| jännite - syöttö, digitaalinen: | 2.7V ~ 3.3V, 5V |
| inl/dnl (lsb): | ±2, ±0.5 |
| arkkitehtuuri: | String DAC |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| paketti/laukku: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 20-TSSOP |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| LTC2657BIUFD-L16#PBF | IC DAC 16BIT V-OUT 20QFN | 1139 Lisää tilauksesta |
|
| DAC8760IPWP | IC DAC 16BIT V OR A-OUT 24HTSSOP | 874 Lisää tilauksesta |
|
| DAC8550IDGKT | IC DAC 16BIT V-OUT 8VSSOP | 1611 Lisää tilauksesta |
|
| LTC1446LIS8#TRPBF | IC DAC 12BIT V-OUT 8SOIC | 927 Lisää tilauksesta |
|
| AD5668BRUZ-3REEL7 | IC DAC 16BIT V-OUT 16TSSOP | 804 Lisää tilauksesta |
|
| DAC121C081CISDX/NOPB | IC DAC 12BIT V-OUT 6WSON | 901 Lisää tilauksesta |
|
| LTC2632HTS8-HI10#TRPBF | IC DAC 10BIT V-OUT TSOT23-8 | 932 Lisää tilauksesta |
|
| DAC703KU | DAC, PARALLEL, WORD INPUT | 1559 Lisää tilauksesta |
|
| TLC7528CFNR | TLC7528 8-BIT, 0.1 US DUAL MDAC, | 10958 Lisää tilauksesta |
|
| LTC2637HMS-HMX12#PBF | IC DAC 12BIT V-OUT 16MSOP | 840 Lisää tilauksesta |
|
| TLC7226IN | IC DAC 8BIT V-OUT 20DIP | 3100 Lisää tilauksesta |
|
| LTC2751IUHF-14#TRPBF | IC DAC 14BIT A-OUT 38QFN | 993 Lisää tilauksesta |
|
| PM7528HSRZ | 8-BIT BUFFERED MULTIPLYING DAC | 6852 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 11459 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $21.86000 | $21.86 |
| 10 | $20.16166 | $201.6166 |
| 70 | $19.25510 | $1347.857 |
| 140 | $17.21630 | $2410.282 |
| 560 | $15.63057 | $8753.1192 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.