Vain viitteeksi
| Osa numero | AD5339BRMZ-REEL7 |
| LIXINC Part # | AD5339BRMZ-REEL7 |
| Valmistaja | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Kategoria | integroidut piirit › tiedonkeruu - digitaali-analogimuuntimet (dac) |
| Kuvaus | IC DAC 12BIT V-OUT 8MSOP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | AD5339BRMZ-REEL7 PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | AD5339BRMZ-REEL7 |
| Brändi: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | tiedonkeruu - digitaali-analogimuuntimet (dac) |
| Valmistaja: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| sarja: | - |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| bittien määrä: | 12 |
| d/a-muuntimien määrä: | 2 |
| asettumisaika: | 10µs |
| lähtötyyppi: | Voltage - Buffered |
| differentiaalilähtö: | No |
| dataliitäntä: | I²C |
| viitetyyppi: | External |
| jännite - syöttö, analoginen: | 2.5V ~ 5.5V |
| jännite - syöttö, digitaalinen: | 2.5V ~ 5.5V |
| inl/dnl (lsb): | ±2, ±0.2 |
| arkkitehtuuri: | String DAC |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C |
| paketti/laukku: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 8-MSOP |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| AD7528JPZ-REEL | DAC, 1 FUNC, PARALLEL, 8 BITS IN | 1013 Lisää tilauksesta |
|
| AD5322ARMZ-REEL7 | IC DAC 12BIT V-OUT 10MSOP | 1893 Lisää tilauksesta |
|
| AD7545AKRZ-REEL7 | IC DAC 12BIT A-OUT 20SOIC | 881 Lisää tilauksesta |
|
| MCP47FEB08-20E/ST | OCTAL CHANNEL, 8-BIT, EEPROM, I2 | 1247 Lisää tilauksesta |
|
| AD562AD/BIN | 12-BIT D/A CONVERTER | 893 Lisää tilauksesta |
|
| MX7225LCWG+ | MX7225 CMOS QUAD 8-BIT D/A CONVE | 1678 Lisää tilauksesta |
|
| DAC7541AJU | DAC, PARALLEL, WORD INPUT | 2057 Lisää tilauksesta |
|
| LTC2637HDE-HMI10#TRPBF | IC DAC 10BIT V-OUT 14DFN | 933 Lisää tilauksesta |
|
| AD5314BRM-REEL | 500UA, QUAD 10-BIT DAC | 8378 Lisää tilauksesta |
|
| LTC2630ISC6-LM8#TRPBF | IC DAC 8BIT V-OUT SC70-6 | 920 Lisää tilauksesta |
|
| TLV5618ACDR | IC DAC 12BIT V-OUT 8SOIC | 882 Lisää tilauksesta |
|
| LTC2633HTS8-HI12#TRPBF | IC DAC 12BIT V-OUT TSOT23-8 | 994 Lisää tilauksesta |
|
| LTC1257IS8#PBF | IC DAC 12BIT V-OUT 8SOIC | 1945 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10898 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $9.82500 | $9.825 |
| 1000 | $9.82500 | $9825 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.