Vain viitteeksi
| Osa numero | DS1869S-010+T&R |
| LIXINC Part # | DS1869S-010+T&R |
| Valmistaja | Maxim Integrated |
| Kategoria | integroidut piirit › tiedonkeruu - digitaaliset potentiometrit |
| Kuvaus | IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 8SOIC |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | DS1869S-010+T&R PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | DS1869S-010+T&R |
| Brändi: | Maxim Integrated |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | tiedonkeruu - digitaaliset potentiometrit |
| Valmistaja: | Maxim Integrated |
| sarja: | Dallastat™ |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Obsolete |
| kartiomainen: | Linear |
| kokoonpano: | Potentiometer |
| piirien määrä: | 1 |
| hanojen määrä: | 64 |
| vastus (ohmia): | 10k |
| käyttöliittymä: | Pushbutton, Serial |
| muistin tyyppi: | Non-Volatile |
| jännite - syöttö: | ±2.7V ~ 8V |
| ominaisuudet: | - |
| toleranssi: | ±20% |
| lämpötilakerroin (tyyppi): | 750ppm/°C |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| toimittajan laitepaketti: | 8-SOIC |
| paketti/laukku: | 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| vastus - pyyhin (ohmia) (tyyppi): | 400 |
| AD5235BRU25-EP-RL7 | IC DGT POT 25KOHM 1024TP 16TSSOP | 969 Lisää tilauksesta |
|
| X9420WV14Z | IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 14TSSOP | 844 Lisää tilauksesta |
|
| AD5160BRJZ50-R2 | IC DGT POT 50KOHM 256TAP SOT23-8 | 838 Lisää tilauksesta |
|
| ISL22326UFR16Z | IC DGTL POT 50KOHM 128TAP 16QFN | 966 Lisää tilauksesta |
|
| ISL23345UFVZ-TK | IC DGT POT 50KOHM 256TAP 20TSSOP | 970 Lisää tilauksesta |
|
| X9429YV14Z-2.7 | IC DGT POT 2.5KOHM 64TAP 14TSSOP | 973 Lisää tilauksesta |
|
| X9409WV24Z-2.7 | IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 24TSSOP | 932 Lisää tilauksesta |
|
| ISL22416UFU10Z | IC DGTL POT 50KOHM 128TAP 10MSOP | 996 Lisää tilauksesta |
|
| DS1802S | IC DGTL POT 45KOHM 65TAP 20SOIC | 877 Lisää tilauksesta |
|
| X9C303PIZ | IC DGTL POT 32KOHM 100TAP 8DIP | 833 Lisää tilauksesta |
|
| X9410YS24I-2.7 | IC DGTL POT 2.5KOHM 64TAP 24SOIC | 908 Lisää tilauksesta |
|
| DS1844E-010/T&R | IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 20TSSOP | 966 Lisää tilauksesta |
|
| X9409WS24-2.7T1 | IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 24SOIC | 970 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10937 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.