Vain viitteeksi
| Osa numero | MCP4142-502E/P |
| LIXINC Part # | MCP4142-502E/P |
| Valmistaja | Roving Networks / Microchip Technology |
| Kategoria | integroidut piirit › tiedonkeruu - digitaaliset potentiometrit |
| Kuvaus | IC DGTL POT 5KOHM 129TAP 8DIP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | MCP4142-502E/P PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | MCP4142-502E/P |
| Brändi: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | tiedonkeruu - digitaaliset potentiometrit |
| Valmistaja: | Roving Networks / Microchip Technology |
| sarja: | WiperLock™ |
| paketti: | Tube |
| osan tila: | Active |
| kartiomainen: | Linear |
| kokoonpano: | Rheostat |
| piirien määrä: | 1 |
| hanojen määrä: | 129 |
| vastus (ohmia): | 5k |
| käyttöliittymä: | SPI |
| muistin tyyppi: | Non-Volatile |
| jännite - syöttö: | 1.8V ~ 5.5V |
| ominaisuudet: | - |
| toleranssi: | ±20% |
| lämpötilakerroin (tyyppi): | 150ppm/°C |
| asennustyyppi: | Through Hole |
| toimittajan laitepaketti: | 8-PDIP |
| paketti/laukku: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| vastus - pyyhin (ohmia) (tyyppi): | 75 |
| MAX5461EXT+ | MAX5461 32-TAP FLEAPOT, 2-WIRE D | 9080 Lisää tilauksesta |
|
| AD5263BRUZ200-R7 | IC DGT POT 200KOHM 256TP 24TSSOP | 806 Lisää tilauksesta |
|
| AD8403AR1-REEL | SERIAL DIGI-POT 256 POSITIONS | 1791 Lisää tilauksesta |
|
| ISL23415WFUZ-T7A | IC DGTL POT 10KOHM 256TAP 10MSOP | 912 Lisää tilauksesta |
|
| CAT5411YI-25-T2 | IC DGT POT 2.5KOHM 64TAP 24TSSOP | 989 Lisää tilauksesta |
|
| MCP4651T-502E/ST | IC DGTL POT 5KOHM 257TAP 14TSSOP | 994 Lisää tilauksesta |
|
| MCP4261-503E/ML | IC DGTL POT 50KOHM 257TAP 16QFN | 960 Lisää tilauksesta |
|
| AD5228BUJZ50-RL7 | IC DGT POT 50KOHM 32TAP TSOT23-8 | 4298 Lisää tilauksesta |
|
| MCP4151-503E/P | IC DGTL POT 50KOHM 257TAP 8DIP | 1429 Lisää tilauksesta |
|
| MCP4261-503E/ST | IC DGT POT 50KOHM 257TAP 14TSSOP | 880 Lisää tilauksesta |
|
| MCP4142T-104E/SN | IC DGTL POT 100KOHM 129TAP 8SOIC | 899 Lisää tilauksesta |
|
| MCP4232T-104E/MF | IC DGT POT 100KOHM 129TAP 10DFN | 804 Lisää tilauksesta |
|
| MCP4652T-103E/MF | IC DGTL POT 10KOHM 257TAP 10DFN | 1356 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 11592 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.89000 | $0.89 |
| 25 | $0.73988 | $18.497 |
| 100 | $0.67372 | $67.372 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.