Vain viitteeksi
| Osa numero | AS1522-T |
| LIXINC Part # | AS1522-T |
| Valmistaja | ams |
| Kategoria | integroidut piirit › tiedonkeruu - analogia-digitaalimuuntimet (adc) |
| Kuvaus | IC ADC 10BIT SAR 16TSSOP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | AS1522-T PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | AS1522-T |
| Brändi: | ams |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | tiedonkeruu - analogia-digitaalimuuntimet (adc) |
| Valmistaja: | ams |
| sarja: | - |
| paketti: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| osan tila: | Obsolete |
| bittien määrä: | 10 |
| näytteenottotaajuus (sekunnissa): | 400k |
| tulojen määrä: | 2, 4 |
| syötteen tyyppi: | Differential, Pseudo-Differential, Single Ended |
| dataliitäntä: | SPI |
| kokoonpano: | S/H-ADC |
| suhde - s/h:adc: | 1:1 |
| A/d-muuntimien määrä: | 1 |
| arkkitehtuuri: | SAR |
| viitetyyppi: | External, Internal |
| jännite - syöttö, analoginen: | 5V |
| jännite - syöttö, digitaalinen: | 5V |
| ominaisuudet: | - |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| paketti/laukku: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 16-TSSOP |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| MAX170DMJA | SERIAL OUTPUT, 5.6AUS, 12-BIT AD | 860 Lisää tilauksesta |
|
| MAX162BENG | IC ADC 12BIT SAR 24DIP | 810 Lisää tilauksesta |
|
| HI5812JIP | IC ADC 12BIT SAR 24DIP | 927 Lisää tilauksesta |
|
| MAX1294ACEI | IC ADC 12BIT SAR 28QSOP | 819 Lisää tilauksesta |
|
| MAX159BEUA | IC ADC 10BIT SAR 8UMAX | 852 Lisää tilauksesta |
|
| KAD2710C-27Q68 | IC ADC 10BIT PIPELINED 68QFN | 918 Lisää tilauksesta |
|
| HI5767/6IBZ | IC ADC 10BIT PIPELINED 28SOIC | 862 Lisää tilauksesta |
|
| MAX1202BEAP | IC ADC 12BIT SAR 20SSOP | 802 Lisää tilauksesta |
|
| AD9059BRS-REEL | IC ADC 8BIT FLASH 28SSOP | 889 Lisää tilauksesta |
|
| MAX176BCWE | IC ADC 12BIT SAR 16SOIC | 950 Lisää tilauksesta |
|
| MAX188DCPP | IC ADC 12BIT SAR 20DIP | 984 Lisää tilauksesta |
|
| MAX1291BCEI | IC ADC 12BIT SAR 28QSOP | 869 Lisää tilauksesta |
|
| ADS8402IBPFBRG4 | IC ADC 16BIT SAR 48TQFP | 990 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10856 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.