Vain viitteeksi
| Osa numero | TLV1508IDWRG4 |
| LIXINC Part # | TLV1508IDWRG4 |
| Valmistaja | Texas Instruments |
| Kategoria | integroidut piirit › tiedonkeruu - analogia-digitaalimuuntimet (adc) |
| Kuvaus | IC ADC 10BIT SAR 20SOIC |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | TLV1508IDWRG4 PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | TLV1508IDWRG4 |
| Brändi: | Texas Instruments |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | tiedonkeruu - analogia-digitaalimuuntimet (adc) |
| Valmistaja: | Texas Instruments |
| sarja: | - |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Obsolete |
| bittien määrä: | 10 |
| näytteenottotaajuus (sekunnissa): | 200k |
| tulojen määrä: | 4 |
| syötteen tyyppi: | Single Ended |
| dataliitäntä: | SPI |
| kokoonpano: | MUX-S/H-ADC |
| suhde - s/h:adc: | 1:1 |
| A/d-muuntimien määrä: | 1 |
| arkkitehtuuri: | SAR |
| viitetyyppi: | External, Internal |
| jännite - syöttö, analoginen: | 2.7V ~ 5.5V |
| jännite - syöttö, digitaalinen: | 2.7V ~ 5.5V |
| ominaisuudet: | - |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| paketti/laukku: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 20-SOIC |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| MAX1162AEUB+ | IC ADC 16BIT SAR 10UMAX | 885 Lisää tilauksesta |
|
| MAX155BCPI+ | IC ADC 8BIT SAR 28DIP | 948 Lisää tilauksesta |
|
| MAX1242ACSA+T | IC ADC 10BIT SAR 8SOIC | 828 Lisää tilauksesta |
|
| ADC081S051CIMFX | IC ADC 8BIT SAR SOT23-6 | 912 Lisää tilauksesta |
|
| ADC1610S080HN/C1,5 | IC ADC 16BIT PIPELINED 40HVQFN | 801 Lisää tilauksesta |
|
| MAX149BEAP | IC ADC 10BIT SAR 20SSOP | 949 Lisää tilauksesta |
|
| HI5746KCBZ-T | IC ADC 10BIT PIPELINED 28SOIC | 887 Lisää tilauksesta |
|
| ADS8342IPFBTG4 | IC ADC 16BIT SAR 48TQFP | 910 Lisää tilauksesta |
|
| ADC12H038CIWM/NOPB | IC ADC 12BIT SAR 28SOIC | 995 Lisää tilauksesta |
|
| ADC1613S065HN-C18 | IC ADC 16BIT PIPELINED 32VFQFPN | 855 Lisää tilauksesta |
|
| ADC1610S125HN-C1 | IC ADC 16BIT PIPELINED 40VFQFPN | 852 Lisää tilauksesta |
|
| MAX122ACAG | IC ADC 12BIT SAR 24SSOP | 807 Lisää tilauksesta |
|
| MAX11163ETB+T | IC ADC 16BIT SRL/SPI 250K 10TDFN | 906 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10936 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.