Vain viitteeksi
| Osa numero | ADS124S08IRHBR |
| LIXINC Part # | ADS124S08IRHBR |
| Valmistaja | Texas Instruments |
| Kategoria | integroidut piirit › tiedonkeruu - analogia-digitaalimuuntimet (adc) |
| Kuvaus | IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 32VQFN |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | ADS124S08IRHBR PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | ADS124S08IRHBR |
| Brändi: | Texas Instruments |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | tiedonkeruu - analogia-digitaalimuuntimet (adc) |
| Valmistaja: | Texas Instruments |
| sarja: | - |
| paketti: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| osan tila: | Active |
| bittien määrä: | 24 |
| näytteenottotaajuus (sekunnissa): | 4k |
| tulojen määrä: | 12 |
| syötteen tyyppi: | Single Ended |
| dataliitäntä: | SPI |
| kokoonpano: | MUX-PGA-ADC |
| suhde - s/h:adc: | 0:1 |
| A/d-muuntimien määrä: | 1 |
| arkkitehtuuri: | Sigma-Delta |
| viitetyyppi: | External, Internal |
| jännite - syöttö, analoginen: | 2.7V ~ 5.25V |
| jännite - syöttö, digitaalinen: | 2.7V ~ 3.6V |
| ominaisuudet: | PGA |
| Käyttölämpötila: | -50°C ~ 125°C |
| paketti/laukku: | 32-VFQFN Exposed Pad |
| toimittajan laitepaketti: | 32-VQFN (5x5) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| AD7680BRMZ | IC ADC 16BIT SAR 8MSOP | 2435 Lisää tilauksesta |
|
| MAX144AEPA | 2-CHANNEL SERIAL 12-BIT ADC | 1150 Lisää tilauksesta |
|
| AD7893AR-2 | 12-BIT SAR SERIAL ADC | 1313 Lisää tilauksesta |
|
| MAX1092BEEG+ | ADC, SUCCESSIVE APPROXIMATION, 1 | 6178 Lisää tilauksesta |
|
| AD7731BRZ | IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 24SOIC | 1017 Lisää tilauksesta |
|
| MCP3426A7-E/SN | IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 8SOIC | 1075 Lisää tilauksesta |
|
| ADC14L020CIVY | ADC, PROPRIETARY METHOD, 14-BIT, | 1103 Lisää tilauksesta |
|
| AD7451BRM-REEL7 | 12-BIT SAR SERIAL ADC | 4939 Lisää tilauksesta |
|
| LTC2224CUK#TRPBF | IC ADC 12BIT PIPELINED 48QFN | 930 Lisää tilauksesta |
|
| MAX11332ATJ+ | IC ADC 12BIT SAR 32TQFN | 13330 Lisää tilauksesta |
|
| ADS61JB46IRHAT | IC ADC 14BIT PIPELINED 40VQFN | 828 Lisää tilauksesta |
|
| LTC2323CUFD-16#PBF | IC ADC 16BIT SAR 28QFN | 2488 Lisää tilauksesta |
|
| AD7575KPZ | 8-BIT SAR ADC, PARALLEL ACCESS | 2719 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 11106 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $10.99000 | $10.99 |
| 3000 | $6.00600 | $18018 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.