Vain viitteeksi
| Osa numero | 8N4Q001FG-0036CDI |
| LIXINC Part # | 8N4Q001FG-0036CDI |
| Valmistaja | Renesas Electronics America |
| Kategoria | integroidut piirit › kello/ajoitus - ohjelmoitavat ajastimet ja oskillaattorit |
| Kuvaus | IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | 8N4Q001FG-0036CDI PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | 8N4Q001FG-0036CDI |
| Brändi: | Renesas Electronics America |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | kello/ajoitus - ohjelmoitavat ajastimet ja oskillaattorit |
| Valmistaja: | Renesas Electronics America |
| sarja: | FemtoClock® NG |
| paketti: | Tray |
| osan tila: | Active |
| tyyppi: | Clock Oscillator |
| Kreivi: | - |
| taajuus: | 100MHz, 125MHz, 250MHz, 312.5MHz |
| jännite - syöttö: | 2.375V ~ 2.625V |
| virta - syöttö: | 155 mA |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| paketti/laukku: | 10-CLCC |
| toimittajan laitepaketti: | 10-CLCC (7x5) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| 8N3SV76AC-0163CDI | IC OSC VCXO 81MHZ 6-CLCC | 866 Lisää tilauksesta |
|
| 8N4Q001EG-1076CDI8 | IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC | 958 Lisää tilauksesta |
|
| 8N3DV85BC-0170CDI8 | IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC | 845 Lisää tilauksesta |
|
| 8N3SV75LC-0108CDI8 | IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC | 813 Lisää tilauksesta |
|
| 8N4Q001FG-0124CDI8 | IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC | 966 Lisää tilauksesta |
|
| KA556I | IC OSC TIMER DUAL 14-DIP | 992 Lisää tilauksesta |
|
| 8N4SV76AC-0170CDI | IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC | 909 Lisää tilauksesta |
|
| 8N3DV85AC-0089CDI | IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC | 868 Lisää tilauksesta |
|
| 8N3SV76AC-0101CDI | IC OSC VCXO 125MHZ 6-CLCC | 976 Lisää tilauksesta |
|
| 8N3DV85FC-0177CDI8 | IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC | 806 Lisää tilauksesta |
|
| 8N3QV01EG-0086CDI8 | IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC | 876 Lisää tilauksesta |
|
| 8N4QV01KG-0037CDI8 | IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC | 900 Lisää tilauksesta |
|
| 8N4SV75AC-0111CDI8 | IC OSC VCXO 500MHZ 6-CLCC | 877 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10806 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.