Vain viitteeksi
| Osa numero | DSC400-0133Q0128KI1T |
| LIXINC Part # | DSC400-0133Q0128KI1T |
| Valmistaja | Roving Networks / Microchip Technology |
| Kategoria | integroidut piirit › kello/ajoitus - kellogeneraattorit, plls, taajuussyntetisaattorit |
| Kuvaus | MEMS OSC AUTO LOWPWR -40C-85C |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | DSC400-0133Q0128KI1T PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | DSC400-0133Q0128KI1T |
| Brändi: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | kello/ajoitus - kellogeneraattorit, plls, taajuussyntetisaattorit |
| Valmistaja: | Roving Networks / Microchip Technology |
| sarja: | DSC400 |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| tyyppi: | Clock Generator |
| pll: | Yes |
| syöttö: | Clock |
| ulostulo: | HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| piirien määrä: | 2 |
| suhde - tulo:lähtö: | 2:4 |
| differentiaali - input:output: | No/Yes |
| taajuus - max: | 176.875MHz |
| jakaja/kertoja: | Yes/No |
| jännite - syöttö: | 2.25V ~ 3.6V |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 20-VFQFN Exposed Pad |
| toimittajan laitepaketti: | 20-QFN (5x3.2) |
| PI6C49004AAEX | CLOCK GENERATOR TSSOP-56 | 881 Lisää tilauksesta |
|
| 5P35023B-601NLGI8 | IC CLOCK GENERATOR 24QFN | 819 Lisää tilauksesta |
|
| 8A34043BNBG8 | IC DPLL/DCO 4CH UNIV 48VFQFPN | 809 Lisää tilauksesta |
|
| 5L35021-001NDGI8 | IC CLOCK GENERATOR 20QFN | 893 Lisää tilauksesta |
|
| 8A34043E-001NBG | IC DPLL/DCO 4CH UNIV 48VFQFPN | 854 Lisää tilauksesta |
|
| MX852BB0030 | IC SYNTH MODULE 38LGA | 991 Lisää tilauksesta |
|
| 5P35023B-005NLGI8 | IC CLOCK GENERATOR 24QFN | 928 Lisää tilauksesta |
|
| 5P35023-121NLGI8 | IC CLOCK GENERATOR 24QFN | 991 Lisää tilauksesta |
|
| DSC400-1111Q0160KE2 | OSC MEMS LOW PWR LVCMOS | 827 Lisää tilauksesta |
|
| CY28419OXC | IC CLOCK SRC CK409B 56SSOP | 948 Lisää tilauksesta |
|
| 5P35021B-160NDGI8 | IC CLOCK GENERATOR 20QFN | 931 Lisää tilauksesta |
|
| 8A34011BAJG | IC PORT SYNCHRONIZER 144CABGA | 891 Lisää tilauksesta |
|
| 91718BMLF | IC CLOCK MANANGEMENT | 848 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10957 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.