Vain viitteeksi
| Osa numero | SI5335D-B11016-GM |
| LIXINC Part # | SI5335D-B11016-GM |
| Valmistaja | Silicon Labs |
| Kategoria | integroidut piirit › kello/ajoitus - kellogeneraattorit, plls, taajuussyntetisaattorit |
| Kuvaus | 4-OUTPUT CLOCK GENERATOR |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | SI5335D-B11016-GM PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | SI5335D-B11016-GM |
| Brändi: | Silicon Labs |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | kello/ajoitus - kellogeneraattorit, plls, taajuussyntetisaattorit |
| Valmistaja: | Silicon Labs |
| sarja: | MultiSynth™ |
| paketti: | Tray |
| osan tila: | Active |
| tyyppi: | Clock Generator |
| pll: | Yes with Bypass |
| syöttö: | CMOS, HSTL, SSTL, Clock, Crystal |
| ulostulo: | CML, HCSL, HSTL, LVCMOS, LVDS, LVPECL, SSTL |
| piirien määrä: | 1 |
| suhde - tulo:lähtö: | 1:4 |
| differentiaali - input:output: | Yes/Yes |
| taajuus - max: | 200MHz |
| jakaja/kertoja: | Yes/No |
| jännite - syöttö: | 1.71V ~ 1.98V, 2.25V ~ 2.75V, 2.97V ~ 3.63V |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 24-VFQFN Exposed Pad |
| toimittajan laitepaketti: | 24-QFN (4x4) |
| SI5351A-B05568-GT | I2C PROG, ANY FREQUENCY, ANY OUT | 998 Lisää tilauksesta |
|
| SI5345B-D10411-GM | IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATOR | 815 Lisää tilauksesta |
|
| SI5335B-B09919-GM | IC CLOCK GENERATOR QUAD 24QFN | 885 Lisää tilauksesta |
|
| SI5341B-B05471-GM | IC CLOCK GENERATOR PLL | 889 Lisää tilauksesta |
|
| SI5351B-B09542-GM | IC CLOCK GENERATOR 20QFN | 823 Lisää tilauksesta |
|
| SI5332BC09719-GM3R | IC CLOCK GENERATOR QFN | 859 Lisää tilauksesta |
|
| SI5341B-B06167-GMR | IC CLOCK GENERATOR PLL | 958 Lisää tilauksesta |
|
| SI5351B-B08038-GM | I2C PROG, ANY FREQUENCY, ANY OUT | 863 Lisää tilauksesta |
|
| SI5341D-D10185-GM | IC CLOCK GENERATOR PLL 64QFN | 955 Lisää tilauksesta |
|
| SI5344C-D06928-GM | IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATOR | 982 Lisää tilauksesta |
|
| SI5345B-D08724-GM | IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATOR | 986 Lisää tilauksesta |
|
| SI5341B-D10442-GMR | IC CLOCK GENERATOR PLL 64QFN | 820 Lisää tilauksesta |
|
| SI5344A-D07830-GMR | IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATOR | 994 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10969 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.51493 | $4.51493 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.