Vain viitteeksi
| Osa numero | PL602082UMG-TR |
| LIXINC Part # | PL602082UMG-TR |
| Valmistaja | Roving Networks / Microchip Technology |
| Kategoria | integroidut piirit › kello/ajoitus - kellogeneraattorit, plls, taajuussyntetisaattorit |
| Kuvaus | IC CLK SYNTHESIZER DUAL 44QFN |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | PL602082UMG-TR PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | PL602082UMG-TR |
| Brändi: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | kello/ajoitus - kellogeneraattorit, plls, taajuussyntetisaattorit |
| Valmistaja: | Roving Networks / Microchip Technology |
| sarja: | - |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Discontinued at Digi-Key |
| tyyppi: | - |
| pll: | Yes with Bypass |
| syöttö: | LVCMOS, Crystal |
| ulostulo: | HCSL |
| piirien määrä: | 1 |
| suhde - tulo:lähtö: | 2:8 |
| differentiaali - input:output: | No/Yes |
| taajuus - max: | 250MHz |
| jakaja/kertoja: | No/No |
| jännite - syöttö: | 2.375V ~ 3.465V |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 44-VFQFN Exposed Pad |
| toimittajan laitepaketti: | 44-QFN (7x7) |
| 83PN625DKILFT | IC CLK OSC LVPECL 10VFQFN | 815 Lisää tilauksesta |
|
| 844251BG-14LF | IC CLOCK GENERATOR ETH 8TSSOP | 856 Lisää tilauksesta |
|
| 9FGV1006A205LTGI8 | IC CLOCK GENERATOR LGA | 877 Lisää tilauksesta |
|
| ICS674R-01T | IC DIVIDER USER CONFIG 28-SSOP | 938 Lisää tilauksesta |
|
| ICS9170B-01CS08LFT | IC CLK SYNTHESIZER/MULT 8SOIC | 824 Lisää tilauksesta |
|
| ICS487G-25LF | IC QUAD PLL FOR DTV 16-TSSOP | 943 Lisää tilauksesta |
|
| SL38000ZCT | IC CLK 4PLL VCXO SSCG 28TSSOP | 874 Lisää tilauksesta |
|
| CY26121KZC-21 | IC SS CLOCK GENERATOR 16-TSSOP | 860 Lisää tilauksesta |
|
| ICS513MLF | IC PLL CLOCK GENERATOR 8-SOIC | 879 Lisää tilauksesta |
|
| 843004AG-02LFT | IC SYNTHESIZER LVPECL 24-TSSOP | 907 Lisää tilauksesta |
|
| 84330CM-01LF | IC FREQ SYNTHESIZER 28SOIC | 843 Lisää tilauksesta |
|
| 5P49V5923A507NLGI8 | IC CLOCK GEN 24VFQFPN PROGR | 893 Lisää tilauksesta |
|
| IDT23S08-3DC | IC CLK MULT PLL STD DRV 16-SOIC | 927 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10808 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.