Vain viitteeksi
| Osa numero | LMX3305SLBX |
| LIXINC Part # | LMX3305SLBX |
| Valmistaja | Texas Instruments |
| Kategoria | integroidut piirit › kello/ajoitus - kellogeneraattorit, plls, taajuussyntetisaattorit |
| Kuvaus | IC PHASE LOCK LOOP TRPL 24LAMCSP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | LMX3305SLBX PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | LMX3305SLBX |
| Brändi: | Texas Instruments |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | kello/ajoitus - kellogeneraattorit, plls, taajuussyntetisaattorit |
| Valmistaja: | Texas Instruments |
| sarja: | - |
| paketti: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| osan tila: | Obsolete |
| tyyppi: | Phase Lock Loop (PLL) |
| pll: | Yes |
| syöttö: | CMOS, TTL |
| ulostulo: | CMOS, TTL |
| piirien määrä: | 1 |
| suhde - tulo:lähtö: | 4:1 |
| differentiaali - input:output: | No/No |
| taajuus - max: | 2.3GHz, 600MHz |
| jakaja/kertoja: | Yes/No |
| jännite - syöttö: | 2.7V ~ 3.6V |
| Käyttölämpötila: | -30°C ~ 85°C |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 24-TFQFN, CSP |
| toimittajan laitepaketti: | 24-CSP (4.5x3.5) |
| ICS650R-21T | IC CLK SOURCE SYSTEM PER 20-SSOP | 856 Lisää tilauksesta |
|
| ISPPAC-CLK5520V-01TN100I | IC CLK GEN FANOUT BUFF 100TQFP | 843 Lisää tilauksesta |
|
| 9FGV1006Q550LTGI8 | IC CLOCK GENERATOR LGA | 974 Lisää tilauksesta |
|
| PI6C2405A-1LE | IC ZERO DELAY CLOCK BUFF 8TSSOP | 953 Lisää tilauksesta |
|
| IDT2309B-1HDCG8 | IC CLK BUFFER ZD HI DRV 16-SOIC | 811 Lisää tilauksesta |
|
| SL2305SI-1H | IC BUFFER 140MHZ 5CH 3.3V 8SOIC | 953 Lisää tilauksesta |
|
| MK1413SLF | IC AUDIO CLK SOURCE MPEG 8-SOIC | 830 Lisää tilauksesta |
|
| PCS3P25811AG08SR | IC CLOCK GEN 4-32MHZ 8-SOIC | 921 Lisää tilauksesta |
|
| IDT23S08E-1HDC8 | IC CLK MULT PLL HI DRV 16-SOIC | 901 Lisää tilauksesta |
|
| 843202AYILF | IC SYNTHESIZER 680MHZ 32-LQFP | 978 Lisää tilauksesta |
|
| 2305B-1PGGI8 | IC CLK BUFFER ZD 3.3V 8TSSOP | 801 Lisää tilauksesta |
|
| ICS650G-40A | IC CLOCK ETHERNET SWITCH 16TSSOP | 849 Lisää tilauksesta |
|
| MPC92439EIR2 | IC SYNTHESIZER LVPECL 28-PLCC | 924 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10975 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.