Vain viitteeksi
| Osa numero | MC100LVEP34DT |
| LIXINC Part # | MC100LVEP34DT |
| Valmistaja | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Kategoria | integroidut piirit › kello/ajoitus - kellogeneraattorit, plls, taajuussyntetisaattorit |
| Kuvaus | IC CLOCK GEN ECL 2/4/8 16TSSOP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | MC100LVEP34DT PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | MC100LVEP34DT |
| Brändi: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | kello/ajoitus - kellogeneraattorit, plls, taajuussyntetisaattorit |
| Valmistaja: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| sarja: | 100LVEP |
| paketti: | Tube |
| osan tila: | Obsolete |
| tyyppi: | Clock Generator |
| pll: | No |
| syöttö: | CML, LVDS, NECL, PECL |
| ulostulo: | ECL |
| piirien määrä: | 1 |
| suhde - tulo:lähtö: | 1:3 |
| differentiaali - input:output: | Yes/Yes |
| taajuus - max: | 2.8GHz |
| jakaja/kertoja: | Yes/No |
| jännite - syöttö: | 2.375V ~ 3.8V |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 16-TSSOP |
| CY7B994V-5AXIT | IC CLK BUFF 18OUT 100MHZ 100LQFP | 983 Lisää tilauksesta |
|
| 8427DY-02LF | IC SYNTHESIZER 500MHZ 32-LQFP | 959 Lisää tilauksesta |
|
| ICS409MT | IC PC PERIPHERAL CLOCK 8-SOIC | 871 Lisää tilauksesta |
|
| PL602-37QC-R | IC CLK BUFFER 800MHZ 16QFN | 934 Lisää tilauksesta |
|
| IDT2308-5HPGI8 | IC CLK MLTPLR ZDB 1:8 16TSSOP | 849 Lisää tilauksesta |
|
| SI5346A-A-GMR | IC CLK BUFFER PLL 44QFN | 806 Lisää tilauksesta |
|
| 650R-07ILF | IC NETWORKING CLK SOURCE 20-SSOP | 960 Lisää tilauksesta |
|
| LMX2353SLBX | IC FREQ SYNTH 2.5GHZ 16LAMCSP | 817 Lisää tilauksesta |
|
| DS1091LUB-025/V+T | IC CLK GEN 25MHZ AUTO 8UMAX | 913 Lisää tilauksesta |
|
| 9FGV1005C002LTGI | IC CLOCK GENERATOR LGA | 961 Lisää tilauksesta |
|
| SI5351C-A-GT | IC CLK GENERATOR 200MHZ 10MSOP | 904 Lisää tilauksesta |
|
| FS6128-07-XTP | IC PLL CLK GEN W/VXCO 8-SOIC | 867 Lisää tilauksesta |
|
| ICS348RPT | IC CLK SYNTHESIZER QUAD 20-QSOP | 844 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10862 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.