Vain viitteeksi
| Osa numero | 1526GLF |
| LIXINC Part # | 1526GLF |
| Valmistaja | Renesas Electronics America |
| Kategoria | integroidut piirit › kello/ajoitus - kellogeneraattorit, plls, taajuussyntetisaattorit |
| Kuvaus | IC VIDEO CLK SYNTHESIZER 16TSSOP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | 1526GLF PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | 1526GLF |
| Brändi: | Renesas Electronics America |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | kello/ajoitus - kellogeneraattorit, plls, taajuussyntetisaattorit |
| Valmistaja: | Renesas Electronics America |
| sarja: | - |
| paketti: | Tube |
| osan tila: | Obsolete |
| tyyppi: | Clock/Frequency Synthesizer, Frequency Generator |
| pll: | Yes with Bypass |
| syöttö: | LVTTL |
| ulostulo: | LVCMOS |
| piirien määrä: | 1 |
| suhde - tulo:lähtö: | 1:1 |
| differentiaali - input:output: | No/No |
| taajuus - max: | 110MHz |
| jakaja/kertoja: | Yes/No |
| jännite - syöttö: | 3V ~ 3.6V |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 16-TSSOP |
| 9FGV1004C209NBGI | IC CLOCK GENERATOR 24QFN | 815 Lisää tilauksesta |
|
| 9FGV1002C201NBGI | IC CLOCK GENERATOR 24QFN | 985 Lisää tilauksesta |
|
| 9DS800AGLF | IC CLK SPREAD INJECTION 48TSSOP | 854 Lisää tilauksesta |
|
| DSC400-1111Q0121KE2T | MEMS OSCILLATOR SMD | 803 Lisää tilauksesta |
|
| 8633AF-01LF | IC BUFFER ZD 2-3 LVPECL 28-SSOP | 994 Lisää tilauksesta |
|
| IDT23S08-1HPGI8 | IC CLK MULT PLL HI DRV 16-TSSOP | 917 Lisää tilauksesta |
|
| IDT2309-1HDC8 | IC CLK BUFFER ZD HI DRV 16-SOIC | 802 Lisää tilauksesta |
|
| 8402010AKILFT | IC CLK GEN 25MHZ 32VFQFN | 988 Lisää tilauksesta |
|
| 84330CV-01 | IC SYNTHESIZER 700MHZ 28-PLCC | 883 Lisää tilauksesta |
|
| PL685-P8-048OC-R | IC CLK BUFFER LVPECL 16TSSOP | 839 Lisää tilauksesta |
|
| ISPPAC-CLK5312S-01T48I | IC BUFFER FANOUT ISP UNIV 48TQFP | 828 Lisää tilauksesta |
|
| 844252AG-04LFT | IC CLOCK GENERATOR ETH 16-TSSOP | 950 Lisää tilauksesta |
|
| ICS601G-01IT | IC CLOCK MULTIPLIER 16-TSSOP | 925 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10994 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.