Vain viitteeksi
| Osa numero | ADF4106BCPZ |
| LIXINC Part # | ADF4106BCPZ |
| Valmistaja | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Kategoria | integroidut piirit › kello/ajoitus - kellogeneraattorit, plls, taajuussyntetisaattorit |
| Kuvaus | IC PLL FREQ SYNTHESIZER 20LFCSP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | ADF4106BCPZ PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | ADF4106BCPZ |
| Brändi: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | kello/ajoitus - kellogeneraattorit, plls, taajuussyntetisaattorit |
| Valmistaja: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| sarja: | - |
| paketti: | Tray |
| osan tila: | Active |
| tyyppi: | Clock/Frequency Synthesizer (RF) |
| pll: | Yes |
| syöttö: | CMOS, TTL |
| ulostulo: | Clock |
| piirien määrä: | 1 |
| suhde - tulo:lähtö: | 2:1 |
| differentiaali - input:output: | Yes/No |
| taajuus - max: | 6GHz |
| jakaja/kertoja: | Yes/No |
| jännite - syöttö: | 2.7V ~ 3.3V |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 20-WFQFN Exposed Pad, CSP |
| toimittajan laitepaketti: | 20-LFCSP-WQ (4x4) |
| CY7B994V-2BBXIT | PLL BASED CLOCK DRIVER, 7B SERIE | 1899 Lisää tilauksesta |
|
| CY7B9950AXI | PLL BASED CLOCK DRIVER, 7B SERIE | 982 Lisää tilauksesta |
|
| LMX2531LQE1515E/NOPB | IC PLL FREQ SYNTH W/VCO 36WQFN | 977 Lisää tilauksesta |
|
| CY22800KFXC | CLOCK GENERATOR, 200MHZ PDSO8 | 973 Lisää tilauksesta |
|
| SI5335D-B05620-GMR | IC 4OUT ANY FREQ <200MHZ 24QFN | 863 Lisää tilauksesta |
|
| CY2308SXI-2T | PLL BASED CLOCK DRIVER, 2308 SER | 3491 Lisää tilauksesta |
|
| CY28330OC | PROCESSOR SPECIFIC CLOCK GENERAT | 950 Lisää tilauksesta |
|
| SI5347A-B-GMR | IC CLK BUFFER PLL 64QFN | 846 Lisää tilauksesta |
|
| CY22381SXI-146T | IC CLOCK GENERATOR | 3422 Lisää tilauksesta |
|
| SI5335B-B08106-GMR | IC 4OUT ANY FREQ <200MHZ 24QFN | 918 Lisää tilauksesta |
|
| SI5332B-D-GM1 | IC CLK GEN INTEGER/FRACT 32QFN | 817 Lisää tilauksesta |
|
| SI5335D-B02397-GM | IC 4OUT ANY FREQ <200MHZ 24QFN | 828 Lisää tilauksesta |
|
| CY25100SXC-048T | CLOCKS | 923 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 11210 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $6.18000 | $6.18 |
| 10 | $5.54836 | $55.4836 |
| 490 | $4.31309 | $2113.4141 |
| 980 | $3.87013 | $3792.7274 |
| 1470 | $3.26396 | $4798.0212 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.