Vain viitteeksi
| Osa numero | SI5330M-A00231-GM |
| LIXINC Part # | SI5330M-A00231-GM |
| Valmistaja | Silicon Labs |
| Kategoria | integroidut piirit › kello/ajoitus - kellopuskurit, ajurit |
| Kuvaus | IC CLK BUFFER 1:4 250MHZ 24QFN |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | SI5330M-A00231-GM PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | SI5330M-A00231-GM |
| Brändi: | Silicon Labs |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | kello/ajoitus - kellopuskurit, ajurit |
| Valmistaja: | Silicon Labs |
| sarja: | - |
| paketti: | Tray |
| osan tila: | Obsolete |
| tyyppi: | Fanout Buffer (Distribution), Translator |
| piirien määrä: | 1 |
| suhde - tulo:lähtö: | 1:4 |
| differentiaali - input:output: | No/Yes |
| syöttö: | CMOS, HSTL, LVTTL, SSTL |
| ulostulo: | HCSL |
| taajuus - max: | 250 MHz |
| jännite - syöttö: | 1.71V ~ 3.63V |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 24-VFQFN Exposed Pad |
| toimittajan laitepaketti: | 24-QFN (4x4) |
| 49FCT3805BSOG8 | IC CLOCK BUFFER 1:5 20SOIC | 861 Lisää tilauksesta |
|
| IDT74FCT810CTQG8 | IC CLK BUFFER 1:5 100MHZ 20QSOP | 869 Lisää tilauksesta |
|
| PI49FCT3807HE | IC CLK BUFFER 1:10 50MHZ 20SSOP | 863 Lisää tilauksesta |
|
| ICS551MT | IC CLK BUFFER 1:4 160MHZ 8SOIC | 885 Lisää tilauksesta |
|
| 8532AKI-31LFT | IC FANOUT BUFF LVPECL 16VFQFN | 958 Lisää tilauksesta |
|
| ICS2304NZG-1T | IC CLK BUFFER 1:4 140MHZ 8TSSOP | 983 Lisää tilauksesta |
|
| PL130-09QI | IC CLK BUFFER 1:1 1MHZ 33QFN | 821 Lisää tilauksesta |
|
| 95V157AG | IC CLK BUF 1:10 233MHZ 48TSSOP | 843 Lisää tilauksesta |
|
| MPC9448ACR2 | IC CLK BUFFER 1:12 350MHZ 32TQFP | 987 Lisää tilauksesta |
|
| PL130-58SC | IC CLK BUFFER 1:1 266MHZ 8SOIC | 961 Lisää tilauksesta |
|
| 5T93GL16NLGI | IC CLK BUF 2:16 650MHZ 52VFQFPN | 987 Lisää tilauksesta |
|
| SY89832UMI-TR | IC CLK BUFFER 1:4 2.5GHZ 16MLF | 990 Lisää tilauksesta |
|
| IDT49FCT3805DQI | IC CLK BUFFER 1:5 166MHZ 20QSOP | 996 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10981 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.