Vain viitteeksi
| Osa numero | NB7VQ14MMNHTBG |
| LIXINC Part # | NB7VQ14MMNHTBG |
| Valmistaja | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Kategoria | integroidut piirit › kello/ajoitus - kellopuskurit, ajurit |
| Kuvaus | IC CLK BUFFER 1:4 8.5GHZ 16QFN |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | NB7VQ14MMNHTBG PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | NB7VQ14MMNHTBG |
| Brändi: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | kello/ajoitus - kellopuskurit, ajurit |
| Valmistaja: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| sarja: | GigaComm™ |
| paketti: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| osan tila: | Active |
| tyyppi: | Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer |
| piirien määrä: | 1 |
| suhde - tulo:lähtö: | 1:4 |
| differentiaali - input:output: | Yes/Yes |
| syöttö: | CML, LVDS, LVPECL |
| ulostulo: | CML |
| taajuus - max: | 8.5 GHz |
| jännite - syöttö: | 1.71V ~ 3.6V |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 16-VFQFN Exposed Pad |
| toimittajan laitepaketti: | 16-QFN (3x3) |
| CDCLVP111RHBR | IC CLK BUFFER 1:10 3.5GHZ 32QFN | 6231 Lisää tilauksesta |
|
| LMK00804BPWR | LOW SKEW MULTIPLEXED FANOUT BUFF | 4248 Lisää tilauksesta |
|
| ZL40293LDF1 | DB2000Q BUFFER WITH ULTRA LOW JI | 2865 Lisää tilauksesta |
|
| CY7B9945V-2AC | PLL BASED CLOCK DRIVER | 2343 Lisää tilauksesta |
|
| 8SLVS1118NLGI | FANOUT BUFFER | 1252490 Lisää tilauksesta |
|
| LTC6957IMS-3#PBF | IC CLK BUFFER DVR 1:2 12MSOP | 972 Lisää tilauksesta |
|
| HMC720LP3E | IC CLOCK BUFFER 1:2 16SMT | 959 Lisää tilauksesta |
|
| SY100EP111UTG-TX | IC CLK BUFFER 2:10 3GHZ 32TQFP | 980 Lisää tilauksesta |
|
| PI6C10804WEX | IC CLK BUFFER 1:4 180MHZ 8SOIC | 15183 Lisää tilauksesta |
|
| PI49FCT32803QE | IC CLK BUFFER 1:7 133MHZ 16QSOP | 177214 Lisää tilauksesta |
|
| MC100EP210SMNR4G | LOW SKEW CLOCK DRIVER, 100E SERI | 17095 Lisää tilauksesta |
|
| 542MLFT | IC CLK BUFFER 1:2 156MHZ 8SOIC | 4100 Lisää tilauksesta |
|
| 85314BMI-01LFT | IC CLK BUFFER 2:5 700MHZ 20SOIC | 864 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10860 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $10.35000 | $10.35 |
| 100 | $7.83200 | $783.2 |
| 300 | $7.48000 | $2244 |
| 500 | $6.82000 | $3410 |
| 1000 | $5.94000 | $5940 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.